Kariéra Muzeum LEGA

Manažer/ka provozu Kutná Hora

Koho hledáme a co potřebujeme:
Manažera/manažerku s velkým M, který/á už  má něco za s sebou. Někoho kdo by byl srdcem i duší celého konceptu a pečoval/a o něj se stejnou láskou jako my.
.
Osobnost který/á propojí všechny čtyři provozy a zajistí  fungování všech na 100%.  Bude vést a motivovat svůj tým a zároveň bude posouvat celý koncept dopředu, tak aby byl ekonomicky stabilní a konkurenceschopný. Teď aktuálně máme skvělé recenze na hotel a snídaně. A to si chceme udržet.
Celé toto vedení vyžaduje určitou dávku odvahy, kreativního myšlení a zároveň i odolnost a zvládání stresových situací, kterých tu bývá vzhledem k náročnosti provozu poměrně dost.

Pro nás je důležitá spokojenost hostů a zákazníků. Proto budeš řešit jejich radosti i starosti, které  přicházejí společně  při jejich návštěvě nebo ubytování.
Důležitá je i komunikace s logistickými partnery a vedením firmy. My co slíbíme tak dodržíme a  to samé budeme chtít i od tebe. Pro nás jsou důležité i maličkosti a máme rádi, když se věci dotahují do konce.
Zároveň chceme v týmu člověka, pro kterého bude práce radost.  A k nečekaným situacím bude přistupovat s otevřenou myslí a nezalekne se problémů.

Když to shrneme.  Co potřebuješ mít, aby ti šla práce od ruky:
  • Umět řídit, organizovat, motivovat, podporovat a pečovat o svůj tým a zákazníky
  • Mít pragmatický pohled, věcný a proaktivní přístup se skvělým verbálním i neverbálním projevem
  • Umět se rozhodovat a pracovat samostatně
  • Komunikovat v angličtině
  • Schopnost analytického a logického myšlení a smysl pro detail - pečlivost
  • Schopnost teamové spolupráce
  • Nekonfliktnost a mít nadhled
  • Dobrá organizační a adaptační schopnost
  • Zvládání stresových situací
  • Umět na PC - znalost MS Office Word, Excel, Outlook
  • Mít předchozí praxi se řízením menšího kolektivu  v hotelu/bistru/obchodu - to je podmínka