Kariéra Muzeum LEGA

Obsluha Freshbistra v Kutné Hoře

Do našeho bistra v Kutné Hoře hledáme nového člena!

Můžete být součástí netradičního rodinného konceptu, který se skládá z Muzea Lega a prodejny, hotelu a bistra. A právě teď do naše bistra hledáme novou posilu.

Hlavní náplní práce bude obsluha zákazníků (máme nastavený systém self-servis/objednávka u pokladny).
Samozřejmostí je pro nás aktivní a otevřená komunikace.
Důležité je , aby nový člen týmu chtěl a rád doporučoval naše výrobky a kávu a uměl našim zákazníkům vysvětlit jak funguje náš koncept Muzeum Lega.
Potřebujeme člověka, který se nebojí vzít koště do ruky a má rád pořádek. Bez dobrého vztahu k úklid to u nás nepůjde.
Obsluha bistra pečuje  o pult. Má na starosti přípravu vybraných jídel.
Pro naše hotelové hosty bude také ráno chystat snídaně.

Koho hledáme:
  • Příjemně vystupujícího a komunikativního jedince
  • Zájem a chuť pracovat s lidmi, nebát se s nimi aktivně mluvit a to i anglicky
  • Pořádek a dodržování hygienických standardů brát jako samozřejmost
  • Cit pro detail
  • Chodit do práce včas
  • Člověka se kterým když se na něčem dohodneme tak to bude platit (platí i pro nás jako zaměstnavatele)
  • Znalost práce na podobné pozici výhodou, ne však podmínkou (vše naučíme a ukážeme)
  • Nástup možný ihned
  • Provizní systém – bonusy z tržby

Co můžeme nabídnou
  • Práci v příjemném a rodinném prostředí